24 inch human hair extensions weft balayage hair warrington latex lingerie one piece clip in hair extensions for short hair how to make micro bead extensions latex dresses uk

partkül Hattı Temizleyicisi

NE YAPAR?
 
PRO-TEC Yakit Hatti Temizleyicisi,yakıtın oksidasyona uğramasıyla yakıt tankında oluşan vernik katlarını,erimesi zor çökeltileri; jetlerdeki, iğne valflardaki, yakıt karışım ünitelerindeki ve enjektörlerdeki vernikli pislik kalıntılarını homojen bir şekilde yakıta karıştırarak yanma odasına taşır. Burada patlayan karışım egzozla dışarı atılır. Yakıt hattındaki komponentleri yağlayıcı ve koruyucu bir kimyasal bir tabaka ile kaplayıp alkol karışımlı yakıtların aşındırıcı etkilerinden korur. PRO-TEC Yakit Hattı Temizleyicisinin ihtiva ettiği diğer bir kimyasal karışım,metallerle kalıcı bir koordinasyon kompleksi oluşturarak metalleri, metanol ve etanol karışımlı yakıtların aşındırıcı etkilerinden korur.Ayni zamanda kompresyon segmanlarını temizler.
 
NEDİR?
 
PRO-TEC Yakit Hatti Temizleyicisi en son teknoloji kullanılarak formüle edilmiş çok fonksiyonlu bir yakıt sistemi temizleyicisidir. Hem bir solventtir,hem bir yağlayıcıdır,hem de homojenize edici bir temizlik ürünüdür.
Olağanüstü temizleme özellikleri sayesinde yakıt püskürtme sistemlerinde kirlenme yoluyla oluşan birçok problemi parça söküp takmaya gerek kalmadan seri ve etkili bir biçimde temizler.
 
NASIL KULLANILIR?
 
PRO-TEC Yakit Hattı Temizleyicisi,yakıt sistemine iki yolla katılabilir.Birinci yol doğrudan yakıt deposuna katmaktır. Burada yakıta sızmış tüm su, yakıtla homojen ve yanıcı bir karışım oluşturacaktır. İkinci yol ise, yakıtı pompadan ayırıp temizleyiciyi direkt olarak FLC-SYSTEM makinesi ile yakıt galerisinden uygulamaktır.
Motor böylece yakıt olarak doğrudan doğruya konsantre olarak PRO-TEC Yakit Hattı Temizleyicisini kullanacak ve herhangi bir parça söküp takmaya gerek kalmadan püskürtme sistemindeki tüm elemanları kısa süre içerisinde temizleyecektir.


Hakkımızda

Yılların tecrübesi ile otogaz dönüşümü ve sıralı lpg konusunda ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan firmamız, profesyonel ekip ve müşteri odaklı misyonu ile kaliteli hizmet vermektedir. Adıyaman dışında Gaziantep, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş illeri de İpek Otomotiv olarak hizmet bölgelerimizdendir.

Devamı

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi 08:00 - 18:00
  • Salı 08:00 - 18:00
  • Çarşamba 08:00 - 18:00
  • Perşembe 08:00 - 18:00
  • Cuma 08:00 - 18:00
  • Cumartesi 08:00 - 14:00
  • Pazar Kapalı

İletişim Bilgilerimiz

Sistem Yöneticisi